Belka krzempek 1

Lekarz

wynajem

pobierz.

Prawo jazdy

starostwa

Egzaminy państwowe

Bielsko

START

 

 

 

banner szkolenia


 mlodzi na start


mb md baner


pp baner


superosk


 

Posiadamy nowe pojazdy do szkolenia na kategorię "C i C+E" identyczne jak na egzaminie państwowym !!!
Zainteresowany kursem prawa jazdy ? Dobrze trafiłeś !

 

Przyjdź, przekonaj się, sprawdź nas, nie wybieraj kursu w ciemno!

 

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy sp. z o.o. jest jedną z najdłużej szkolących firm nauki jazdy w naszym regionie. Nasza firma ma blisko dwudziestoletnią tradycję w kształceniu przyszłych kierowców. Przez ten okres czasu udoskonaliliśmy i cały czas udoskonalamy system kształcenia naszych uczniów. Ośrodek cały czas się rozwija. Inwestujemy w pomoce dydaktyczne, zapewniamy naszym uczniom komfortowe warunki nauki, jak również profesjonalną kadrę trenerów. Nasze pojazdy to samochody nowe, w pełni sprawne, wyposażone i przystosowane do nauki jazdy zgodne z wymogami.

Uzyskaliśmy Zaświadczenie o Wpisie do Instytucji Szkoleniowej, wydane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, który upoważnia nasz ośrodek do przeprowadzenia szkoleń finansowanych z Funduszy Unijnych. To jeden z nielicznych ośrodków posiadających własny pełnowymiarowy plac manewrowy na wszystkie kategorie prawa jazdy identycznie odwzorowujący tor egzaminacyjny Wojewódzkiego Ośrodka Ruch Drogowego. Jesteśmy szkołą, w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy. To osoby starannie dobierane z pośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Ambicją każdego z nich jest osiągnięcie coraz lepszych wyników w zdawalności wyszkolonych kursantów. Z pośród kilkunastu instruktorów możesz wybrać tego który odpowiada Tobie najbardziej, oraz zmienić go w trakcie szkolenia, jeżeli nie będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Nasi pracownicy pomogą Ci we wszystkich trudnościach oraz wyjaśnią wątpliwości powstałe w trakcie szkolenia, a także wtedy gdy już będziesz pełnoprawnym uczestnikiem ruch drogowego.